Menu
Sepete İlave Edilen Ürünler
Toplam: 0,00 TL
Menu
Sepete İlave Edilen Ürünler
Toplam: 0,00 TL

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik
    ATONAL SES IŞIK GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ; müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini tüm e-ticaret sitelerinin uyguladığı gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutar. Kişisel bilgileriniz (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb...) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

    Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veri tabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir. ATONAL SES IŞIK GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kredi kartı bilgilerini asla göremez!

    Kargolanan ürünler, sigortalı olarak taşınmaktadır. Ürünler orijinal kutu, ambalaj ve içerikleri ile teslim edilmektedir.

    İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal durumunda, ATONAL SES IŞIK GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ veri tabanında, şahsınıza ait hiç bir bilgi (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon vb. kalmamaktadır.) teslim aldığınız siparişleriniz veya müşteri temsilcilerimizle yazışmalarınız varsa, üyelik silme işlemi yapılamamaktadır! Bu tip durumlarda, üyeliğiniz pasif yapılarak askıya alınmaktadır.

    www.atonal.com.tr ; SanalPos uygulamalarında, veri şifreleme için payTR ile iş ortaklığını sürdürmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, https alanında güvenle bankaya aktarılır...