Menu
Sepete İlave Edilen Ürünler
Toplam: 0,00 TL
Menu
Sepete İlave Edilen Ürünler
Toplam: 0,00 TL

Teslimat Bilgileri


    Ürünleriniz temin edildiğinde, diğer tüm müşterilerimizin siparişleri ile birlikte akşam saatlerinde topluca ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir.

    Paketi hazırlanan siparişinizin, kargo firmasına daha erken saatlerde verilmesi ile bizim paketleme odamızda beklemesi arasında hiçbir fark yoktur. Çünkü kargo şubeleri de, şubelerindeki hazır halde bekleyen tüm kargoları, aktarma merkezlerine topluca göndermektedir. Kargonuzun bulunduğunuz İl'e veya İlçe 'ye yönlendirilmesi ve bu ayrıştırma işlemi aktarma merkezlerinde gerçekleştirilir.

    Dolayısıyla; sipariş verdiğinizi ürünlerin paketlemesi yapılıp kargo şubesine teslim edildikten hemen sonra asıl taşıma süreci başlar ve bulunduğunuz adrese göre en erken 1 iş günü sonra size ulaşır.

    Firmamız tarafından kargoların teslim edilme saati hafta içi 16:00 itibariyle gerçekleşmektedir. Saat 16:00'dan sonra verilen siparişleriniz bir sonraki sevk gününde işleme alınmaktadır. Cuma günleri saat 16:00'dan sonra, haftasonu ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, ilgili günleri takiben ilk iş günü sevk edilmektedir.

    Sevk süresi tamamen kargo firması sorumluluğunda olup, varış noktası uzaklığına ve mücbir sebeplere bağlı olarak değişmektedir.